ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 3ης ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ

Με επιτυχία και μεγάλη συμμετοχή ολοκληρώθηκε η 3η Κολυμβητική Ημερίδα του δημοτικού Κολυμβητηρίου στο Παγκρήτιο στάδιο, για τους μικρούς αθλητές των προχωρημένων τμημάτων κολύμβησης  του κολυμβητηρίου.

 

Η διοργάνωση αυτή αποτελεί θεσμό πλέον για τους αθλητές του δημοτικού κολυμβητηρίου  και στόχος της δεν είναι η νίκη αλλά η συμμετοχή. Δίνει επίσης την δυνατότητα στους μικρούς αθλητές να διασκεδάσουν και να επιδείξουν τις δεξιότητες τους στους γονείς και συγγενείς τους, στα πλαίσια του ¨ευ αγωνίζεσθε¨ .

 

«Με μεγάλη χαρά για τρίτη συνεχή χρονιά διοργανώσαμε ημερίδα επίδειξης του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Παγκρητίου για όλους τους μικρούς μας αθλητές στην Δημοτική πισίνα του Παγκρητίου Σταδίου.  Στόχος μας είναι όλα τα παιδιά που συμμετέχουν στα προγράμματα εκμάθησης του κολυμβητηρίου μας, να διασκεδάσουν και να αποκτήσουν ατομικά και ομαδικά κίνητρα και ταυτόχρονα να επιδείξουν σε όλους τις δεξιότητες και ικανότητες τους σε συνεργασία με το έμπειρο προσωπικό μας. Όλα τα παιδιά που συμμετείχαν έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους  παράλληλα με την χαρά για συμμετοχή. Ευχαριστούμε πολύ για την συμμετοχή τους όλα τα παιδιά και  τους γονείς τους  για την στήριξη του δημοτικού κολυμβητηρίου. Ευχαριστούμε επίσης  το προσωπικό της ΑΑΗ ΑΕ ΟΤΑ για την διοργάνωση της  ημερίδας αυτής» δήλωσε φανερά ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα ο πρόεδρος της Ανάπτυξη Αθλητισμού Ηρακλείου κ. Γιάννης Δροσίτης.

 

Παρακάτω  ακολουθούν   τα αποτελέσματα από  την εκδήλωση, στην οποία όλα τα παιδιά παρέλαβαν  άσχετα με την θέση τους μετάλλιο και δίπλωμα συμμετοχής.

 

 

                   1)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ   ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7-8 ΕΤΩΝ        

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1’03’’59

2

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

1’11’’20

3

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

1’15’’36

4

ΛΥΡΑΚΗ ΕΥΑ

1’16’’47

 

                       2)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 7-8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

51’’42

2

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

57’’08

3

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

57’’16

4

ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1’05’’07

5

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

1’05’’85

 

                              3)ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

48’’44

2

ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛ

48’’50

3

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

54’’02

4

ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΗ

56’’03

5

ΚΛΙΝΗ ΑΛΙΚΗ

57’’97

6

ΣΥΡΙΓΩΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

58’’48

7

ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1’03’’57

 

                         4)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΡΗΓΑΣ

45’’46

2

ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

49’’62

3

ΣΩΠΑΣΗΣ ΘΑΝΟΣ

51’’92

4

ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

52’’44

5

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

52’’54

6

ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

53’’06

 

                        5)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12-13 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

39’’97

2

ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

43’’46

3

ΚΟΥΡΟΥΓΚΙΑΟΥΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

47’’46

4

ΜΕΝΑΙ ΚΛΑΡΑ

52’’36

5

ΝΕΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

58’’44

 

                 6)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(ΚΩΝ)

40’’59

2

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

41’’09

3

ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

42’’57

4

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

54’’73

5

ΜΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(ΔΗΜ)

1’00’’26

6

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1’02’’05

7

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1’07’’66

 

                   7)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14-15 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΑΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

38’’61

2

ΦΟΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ

41’’46

3

ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ

41’’50

 

 

                      8)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 13-14 ΕΤΩΝ     

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΜΠΑΛΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

35’’31

2

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

36’’90

3

ΑΓΙΟΜΥΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ

36’’91

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

48’’20

 

                         9)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 15-16 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

33’’80

2

ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

36’’39

3

ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

39’’41

 

                         10)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8-9 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΧΑΙΝΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

53’’67

2

ΜΟΝΙΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

59’’52

 

                      11)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10-11 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΟΥΒΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

46’’23

2

ΑΡΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

57’’38

3

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ

1’00’’38

4

ΔΡΕΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1’04’’09

 

                             12)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12-13-14 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΝΤΑΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

43’’48

2

ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑ

49’’57

3

ΡΕΤΖΕΓΙΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

51’’87

4

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΑΤΑΛΛΙΑ

52’’25

5

ΝΕΟΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

53’’72

6

ΖΕΡΒΑΚΗ ΑΝΘΗ

1’03’’57

 

 

                            13)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

44’’29

2

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

45’’68

3

ΛΙΝΟ ΝΙΚΟΛΑ

48’’89

4

ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

55’’28

 

                           14)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΚΑΝΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

55’’74

2

ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ

1’13’’80

 

 

                          15)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

52’’64

2

ΤΖΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1’14’’75

 

                            16)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 13-17 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

50’’49

2

ΦΡΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

50’’86

3

 

 

 

ΠροεπισκόπησηΣυνημμένοΜέγεθος
ΤΥΠΟΥ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ.pdf164.88 KB